O nas

Firma EURO INFO GROUP Sp. z o.o. powstała w wyniku przekształcenia Centrum Kursów i Szkoleń Komputerowych oraz Szkoły Linuxa w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. EURO INFO GROUP Sp. z o.o. posiada formalną i prawną delegację do prowadzenia kursów i szkoleń przyjętą na mocy aktu notarialnego podpisanego w dniu 24.08.2006 r. w wyniku którego, kontynuuje dotychczasową działalność Centrum i Szkoły.

Szkoła Linuxa - najstarsza tego typu placówka w Polsce EURO INFO GROUP Sp. z o.o. posiada duże doświadczenie w organizacji szkoleń i kursów komputerowych oraz kompetentnych wykładowców – praktyków dlatego możemy zagwarantować Państwu wykonanie usługi na wysokim poziomie.

Dominującą działalnością EURO INFO GROUP Sp. z o.o. jest organizacja szkoleń i kursów dla przedstawicieli firm produkcyjnych, handlowych, usługowych działających na polskim i międzynarodowym rynku, przedsiębiorstw państwowych i komunalnych oraz jednostek samorządu terytorialnego. Dużą rolę spełniają szkolenia dla klientów indywidualnych, dla których zapewniamy najbardziej dopasowany do wymagań rynku pracy zakres szkoleń.

W ciągu 9 lat działalności firmy przeszkoliliśmy 10.000 osób z firm produkcyjnych, handlowych, usługowych, a także grono klientów indywidualnych z różnych grup i szczebli zawodowych.

Współpracujemy

Szkolimy na: